Web QX

Web QX

unikátní řešení od Qidění & Xlyšení – nové webové stránky pro Vás! Nejlevněji & ještě dnes! 

Typové stránky si právě prohlížíte a můžete si je hned vyzkoušet. Přesně takové stránky, samozřejmě obsahově a graficky přizpůsobené přesně pro Vaše potřeby můžete mít během velmi krátké doby.
Vyhledali jsme pro Vás to nejlepší a připravili jsme z webový balíček pro přímé použití.

Hlavní předností stránek je nízká cena

Prioritou při jejich vytváření bylo ekonomické hledisko, tj. snaha maximálně snížit náklady na pořízení a provoz webu. Toho je dosaženo použitím vlastního unikátního řešení, které kombinuje volně dostupné služby a komponenty. Prakticky to znamená, že provozní náklady takto vytvořeného webu jsou zcela nulové. Jedinou finanční investicí je překvapivě nízká pořizovací cena.

 

Význam internetových stránek

potvrzuje skutečnost, že obecně dnes již téměř 70% lidí vyhledává, rezervuje a objednává služby a produkty prostřednictvím internetu. Při rozhodování má potom největší váhu právě kvalitní informace a dobrý dojem z nabídky z internetových stránek. Web se tím stává nenahraditelným významným nástrojem reklamy a komunikace se zákazníky a má sílu zásadně podpořit Vaše záměry a ovlivnit Váš zisk i Vaše vztahy se zákazníky.

 

Pokud budete hledat firmu

pro vytvoření běžných stránek, zjistíte, že cena, kterou zaplatíte, začíná na 3 000 až 5 000 Kč a nadto je nutno ještě připočíst pravidelné platby za poskytování hostingových služeb a registraci domény, a dále náklady na správu webu webmasterem. Tímto způsobem se jen pořizovací cena webu vyšplhá minimálně na 5 000 Kč a jeho provoz dále bude ročně stát od 800 Kč více dle poskytovatele. Za aktualizaci a úpravy stránek si webmaster účtuje 200 – 500 Kč/hod.

 

Web QX Vám nabízí jinou cestu

I když nevlastníte velkou firmu, potřebujete své internetové stránky, jen máte jiné požadavky a jiné možnosti. Ve snaze vyjít vstříc právě podnikatelům a živnostníkům s malým obratem, QX vyvinul vlastní unikátní řešení, které zohledňuje právě jejich možnosti a požadavky. Výchozím bodem tohoto řešení je odbourání všech nadbytečných nákladů při tvorbě a provozu webu a dále nalezení, přizpůsobení a kombinace volně dostupných služeb a komponentů. Výsledkem je skutečně levný web, který poskytuje veškerou standardní kvalitu a komfort srovnatelný s nákladnými řešeními komerčních firem. WEB QX jsou webové stránky pro Váš rozjezd v internetovém světě. Jejich cena 1 490.-Kč, což je cena konečná a více nákladů nebude v budoucnu třeba. Jednoduše a přátelsky. Posuďte sami jejich ekonomickou výhodnost vzhledem k běžně nabízeným službám i přínos, který pro Vaše podnikání budou mít. QX zaručuje plnou doživotní funkčnost webu bez dalších nákladů v relacích běžných pro funkčnost internetu a použitých služeb a komponentů.

 

Rozhodněte se pro Web QX a získáte:

Kvalitní, funkční, plnohodnotný web se značkovým redakčním systémem;
- Stránky automaticky optimalizované i pro zobrazení na mobilním telefonu, což je sílícím trendem dneška
Bezkonkurenčně skvělou cenu, bez nutnosti dalších příštích nákladů;
- Zaškolení do obsluhy webu;
- Nemusíte ztrácet čas nabídkami, které jsou mimo Vaše možnosti a zájem;
- Jako pozornost k Vašemu novému webu QX dostanete návrh vizitky odkazující na Váš web a banner pro tvorbu zpětných odkazů.
- Jsme nablízku kdykoli budete potřebovat pomoc nebo radu
- Stránky jsou umístěny na vybrané atraktivní subdoméně s bezkonkurenčně nejlepšími hostingovými parametry (Možnost použití též jakékoli vlastní domény, což znamená zvýšení nákladů za registraci domény a hosting. Otázky spojené s dilematem subdoména-doména Vám rádi zodpovíme.)

Co pro to stačí udělat:

Objednejte si Web QX pomocí našeho formuláře. Vyberte si formulář podle zaměření Vašich stránek a on Vám pomůže s přípravou potřebných podkladů pro obsah Vašeho webu. V případě potřeby nás kontaktujte i mailem: web@q-x.cz.

Chcete-li si pohodlně připravit text pro web ve svém počítači, stáhněte si milou pomůcku – inspirativní list, který Vám pomůže texty připravit a formulovat (.rtf). Vyberte si podle svého zaměření:
Web QX – obecně
Web QX – ubytování
Web QX – živnost / řemeslo

 

Cena Webu QX

Cena Webu QX je při použití freehostingu na vybrané subdoméně 1 900.- Kč. V ceně je vytvoření Webu QX a jeho doživotní provozní náklady. Pokud se na našem webu zaregistrujete a použijete pro objednání Webu QX náš formulářzískáte slevu 300.-Kč. Váš nový web tak získáte jen za 1 600.- Kč.

Více o ceně ZDE

Kvalita nemusí být drahá, mít nový web je nyní snadné. Jádrem úspěšných řešení bývá jednoduchý nápad. Obchod je dobrý tehdy, když nezaplatíte více než získáte. Rádi Vám poskytneme bližší informace ohledně této nabídky. Ptejte se! Kontaktujte nás prosím emailem nebo telefonicky; viz kontakty.

Podrobnosti, často kladené dotazy a odpovědi na ně.