Aktuality

Na tuto stránku se vkládají průběžně vkládané články – novinky, aktuality, atd. Články se skládají tak, že odshora první je článek nejnovější.

Články se při vytvoření zařadí do předem definované kategorie, což jednak buduje přehlednější historii/archiv článků a pomáhá to čtenářům lépe se v množství článků zorientovat.

Kategorie se definují v Administraci kliknutím na položku Rubriky (naleznete pod Příspěvky).

V Administraci se vkládají články kliknutím na položku Příspěvky. Ke každému článku lze povolit či nepovolit vkládání komentářů. To znamená, že návštěvník stránek může mít možnost se interaktivně k danému článku vyjádřit. Vzniká tak prostor pro diskusi, zpětnou vazbu, výměnu zkušeností.

Při vytváření článku je dále možné doplnit klíčová slova a popis obsahu článku, což na webu ve výsledku není vidět – je to funkce určená pro internetové vyhledávače, které tyto údaje čtou a nabízejí podle nich uživatelům internetu hledaný obsah.

Při vkládání článku lze využít řady dalších modulů a nastavení. Jako například propojení na sociální sítě (Facebook, Twitter, apod.)

Ke každému článku je možné připojit další soubor, například obrázek. Psaní textů a vkládání obrázků do nich se děje podobně jednoduše jako např. ve WORDu.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


3 + devět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>